Spotkanie z Darkiem Bednarkiem, inowrocławskim fotografem i podróżnikiem

Wczoraj (20.11) miało miejsce spotkanie z cyklu Poniedziałki przy kawie,  którego gościem był Dariusz Bednarek, mieszkający w Inowrocławiu podróżnik i fotograf. Tematem podróży i zdjęć artysty jest Polska, jej krajobrazy i architektura. Na spotkaniu mogliśmy poznać wyjątkowe i ciekawe miejsca, do których trudno dotrzeć typowemu turyście. Gdzie część trasy trzeba czasem pokonać na pieszo, zostawiając auto pośród pól. Podczas podróży los lubi płatać figle, przez co wyprawy stają się jeszcze ciekawsze i w opowieściach  zostają anegdotami.

Dariusz Bednarek podzielił się swoimi zdjęciami i anegdotami z podróży, z licznymi przybyłymi gośćmi w Klubie KSM Przydomek. Miejsca o których wspominał to :

Nowe Czarnowo – krzywy las, Wągrowiec – skrzyżowanie rzek, Emilcin – pomnik UFO, Żagań – obóz jeniecki Stalag Luft, III Oświęcim-Brzezinka – obóz koncentracyjny, Chełmsko Śląskie – domy tkaczy, Lubomierz – muzeum filmu „Sami swoi”, Bielanka – plener filmu „Dom zły”, Moszna – zamek, Stańczyki – mosty, Wodziłki – molenna staroobrzędowców.

Okazuje się że zdjęć i opowieści jest tyle że w najbliższej przyszłości zaprosimy Państwa na drugą część.

http://inowroclaw.naszemiasto.pl/artykul/spotkanie-z-dariuszem-bednarkiem-zdjecia,4318652,artgal,t,id,tm.html